Jak vytvořit milionovou stránku?

Stránka, která vydělává miliony a nestojí skoro nic kromě pár desítek minut vašeho času?

Obchodně impotentní web mít nechcete, ne?!

Většina profesionálních webů, které okolo sebe vidíte, jsou vitríny pro okrasu ega majitelů firem a jejich tvůrců, ale ve skutečnosti to nejsou stroje na generování peněz a nových zákazníků. To je špatně!

Nekopírujte narcisty (profesionální webová studia a korporace) a vytvořte raději stránku, díky které Vás budou milovat zákazníci❤️. A vy toho docílíte, pokud budete nejdřív milovat své návštěvníky. Tuto lásku jim dáte najevo díky strategii, kterou vás v následujících řádcích naučím. A díky tomu vaši potenciální zákazníci budou hlasovat o vaší popularitě poptávkami, objednávkami a zaplacenými transakcemi svojí platební kartou.

Ahoj, já jsem Honza, zakladatel služby Konverzky.cz a dnes vás naučím, jak si bez pomoci programátora, marketingového specialisty a grafika můžete za pár hodin připravit svůj prodejní KONVERZNÍ TRYCHTÝŘ, který navždy změní Váš byznys, a to i když jste průměrný počítačový uživatel.

Toto je kurz, který vás (i jako úplného začátečníka) naučí dělat vysoko-konverzní a vysoko-ziskové webové stránky. Nebo spíše konverzní stránky, protože jak brzy zjistíte, od klasických webovek se ty konverzní budou opravdu hodně lišit!

Taky vaše stránky nevydělávají tolik, jako byste si představovali? Tak v tom rozhodně nejste sami.❤️

Průměrný konverzní poměr webů se pohybuje okolo 1 %. To znamená, že pouze 1 návštěvník ze 100, kteří na vaše webové stránky přichází u vás nakupuje.

Tohle je nespíš váš případ. Pokud ani nevíte, jaký je skutečně konverzní poměr vašeho webu, pak vám dokonce téměř garantuji, že je ještě horší než 1 %.

Já vám to neříkám, ať se stydíte. Chci Vás upozornit, že s každým zákazníkem, o kterého přijdete, přicházíte také o příležitost vydělat peníze.

Peníze, které mohou vašemu podnikání pomoci přežít, přečkat těžké čas. Možný chcete investovat, ale nemáte prostředky? Možná chcete zaplatit slušně své zaměstnance, ale nemáte na to, takže vám je časem přetáhne konkurence? Možná chcete konečně odjet na třítýdenní dovolenou od oddechnout si, ale nemůžete si dovolit přijít o výpadek příjmů? Možná byste chtěli udělat více pro své blízké a rodinu, ale nemáte na to? Možná byste chtěli získat uznání svých známých?

Peníze určitě neřeší vše. Ale mohou koupit svobodu a volnější dýchání, což není málo. A já jsem zjistil, že nikde nevyděláte peníze rychleji než na internetu. Doslova za pár hodin práce můžete změnit dynamiku vašeho celého života.

To ale nezvládnete, když na vašich stránkách bude nakupovat pouze 1 z 100 návštěvníků!

Většina podnikatelů si myslí, že to je normální. Ale co kdybych Vám řekl, že na mých stránkách nakupuje 10 %. 20 % a na některých stránkách i 35 % návštěvnosti?

Já vám ale dnes odkryji tajemství, které evidentně zůstává ukryté pro 99 % podnikatelů. A pomůže Vám konverzní poměr třeba ztřicetinásobit. Teď si nedělám prču a nepřeháním!!!

Bombastické výsledky na hranici vesmíru? Kdepak. Podívejte se… tohle jsou konverzní poměry některých z mých úspěšných stránek.

Na začátek mám jedno přiznání. Od roku 2004-2013 jsem se živil primárně tím, že jsem spolu se svojí agenturou tvořil na zakázku webové stránky všem. Malým, středním i obřím firmám.

Ty stránky, které jsme tvořili byly krásné, estetické, hýčkali ego svých majitelů a hráli jsme si s barvičkami jako marnivé děti. Ale jedno měly tyto stránky společné. Nevydělaly skoro nic.

Nepřiznává se mi to snadno, ale živil jsem se tvorbou webů, a přitom jsem neuměl vytvořit ziskové stránky. A budete se divit, neuměla to ani moje konkurence. Dodnes neumí.

Na rovinu vám říkám, že když si i dnes v roce 2021 objednáte webové stránky od profesionální společnosti, na 80 % nedostanete nástroj na generování zákazníků ale pouze (možná) hezkou webovou vizitku, který slouží jen jako přesvědčování již přesvědčených.

Proč klasické weby nefungují jako generátor objednávek ale spíše jako propadliště příležitostí?

Protože se chovají jako CEDNÍK!


V tomto cedníku jsou díry, kterými Vám zákazníci unikají. Ty díry jsou v podobě zbytečných sekcí jako "Novinky", "Blog", "Reference".... které všichni podnikatelé považují za důležité.

Tyto stránky ale nejsou jen dírami. Jsou PŘEKÁŽKAMI.


Váš návštěvník chce totiž nakoupit a vyřešit svůj problém. Vy ho ale nevědomky nutíte číst a číst a číst a klikat a klikat a klikat.....

Až o něj nakonec přijdete a on odejde z webu, aniž by dokončil objednávku, poptávku nebo jinou důležitou konverzi.

Jaké je tedy hlavní rozdíl mezi webem, který má konverzní poměr 0,5 % a stránkou, která má konverzní poměr 35 %?


Tak zaprvé, vyloučíme teď navždy ze svého slovníku slovo web a nahradíme jej termínem konverzní trychtýř. Nebo raději zkráceně KONVERZKA.

Co je tento trychtýř?

Izolovaný proces na internetu, který uživatele vede od prvního okamžiku, kdy jste pro něj absolutně neznámou firmou a postupně jej ohřívá, až laserově přesně nasměruje tohoto CIZINCE k tomu, aby se stal PLATÍCÍM ZÁKAZNÍKEM.

A pokud namítnete, že konverzní poměr je nějaký technikálie…. Tak vězte, že konverzní poměr je jen jiný výraz pro VYDĚLÁVÁNÍ PENĚZ!!!


Pokud totiž chcete na svoje stránky získat návštěvníky, musíte si je KOUPIT. A například Facebook nebo Google Vám je velmi rádi prodají.

Ale pokud Vás stojí nakoupit návštěvníky 1000 Kč a oni u vás přímo utratí jen 450 Kč, nemusíte být super-matematici, abyste viděli, že jste ve ztrátě.

Tuhle ztrátu jde zvrátit, a to tak, aniž byste museli jakkoliv upravovat reklamy a nemusíte ani volat svému webaři.

Já vás totiž dnes naučím, jak si může i počítačový laik, sekretářka nebo důchodce naklikat svůj vysoko-konverzní trychtýř, který bude na autopilota generovat OBJEDNÁVKY, POPTÁVKY A KONTAKTY NA ZÁKAZNÍKY.

Naučím Vás, jak si vytvořit svoji Konverzku za pár hodin díky mému kurzu "Jak vytvořit milionovou stránku“ a nemusíte být ajťák ani marketingový specialista, abyste to zvládli za pár hodin kompletně včetně tvorby.

Proč někteří lidé kolem Vás jsou úspěšnější a bohatší než vy, přestože NEJSOU ani...:

- chytřejší než vy!?
- pracovitější než vy
- sofistikovanější než vy
- slušnější než vy
- oblíbenější než vy
- charizmatičtější než vy

Protože umějí prodávat.

Pokud byste se zeptali mě, jaký je největší rozdíl mezi naší firmou INIZIO dnes, kdy máme skoro 100 milionů roční obrat a před lety, kdy jsme byli na 1 % tohoto čísla? Co bych řekl?

"Naučili jsme se prodávat."

- NEzačali jsme 100x více pracovat.
- NEzchytřili jsme se 100x
- NEzačali jsme 100x více riskovat
- NEzačali jsme ani 100x více šetřit

Začali jsme 100x lépe prodávat.

Ale to přece není možné, ne?

I když budu naprosto podprůměrný obchodník (jako že jsem jím tehdy byl), stejně zvládnu prodat alespoň JEDNOMU člověku denně.

A 100 lidem denně prodat nedokážu. Pokud budu extrémista, sotva se zvládnu za den setkat a domluvit si prodejní schůzku s 10 lidmi. Ne se stovkou.

Tak si najmu nebo naklonuji100 obchodníků? To je také nesmysl, že?


Ten klíč ke zestonásobení prodejů je jinde.

Objevil jsem, že existuje nějaký "Konverzní trychtýř" nebo zkráceně "konverzka"!

Konverzka, ve které stokrát nebo klidně tisíckrát naklonujete toho nejlepšího obchodníka, kterého máte. SEBE!

Ale pozor, nepleťte si konverzku s webovými stránkami. Tohle není web!

Slovo "web" byste měli vyškrtnout ze svého slovníku, protože jak se mylně domnívá skoro každý podnikatel nebo dokonce profesionální marketingový specialista, web vám peníze nevydělává.

Web peníze podnikatelů marnotratně rozhazuje do všech stran.

Když jsem tohle poprvé na vlastní oči spatřil, nemohl jsem tomu vůbec uvěřit. A vy se možná teď ptáte: "Honzo, chceš mi říct, že způsob, jak na internetu podnikají skoro všichni je vlastně špatný?"


Vím jak tohle. Zní. Vím, že když řeknu inteligentním lidem "VŠICHNI to dělají špatně.", tak zpozorníte a budete plní pochyb.

Budete si říkat, že jde o hyperbolu, nadsázku a obchodnické přehánění.

Tohle ale není obchodnické přehánění.

Můj důkaz jsem nejenom já sám ale i mnoho mých zákazníků, kteří začali Kovnerzky používat a během jednoho dne získali nástroj, který prodával 10-100x lépe, než co do té doby v životě znali.

Vezměte si například web mojí vlastní firmy - INIZIO.

Stál nás vyvinout v roce 2016 (ano, je to už skoro vousatý stařec) přes 250 tis. Kč, což pro nás tehdy ještě byla fakt bolavá investice.

A jakých výsledků tento web dosahoval? Hrůzostrašných. Konverzní poměr* našeho webu byl pod 1 %.
(*KONVERZNÍ POMĚR = procento návštěvníků stránky, kteří na stránce nakoupí.)

To znamená, že přes 99 % lidí, které jsem na náš web pozval jsem odehnal pryč.

Takto náš web v roce 2016 vypadal (a vypadá tak dones)...


Pokud se ptáte, proč mám stále web, který je strašný a jestli tedy nejsem náhodou mentálně retardovaný, ptáte se správně. Ale odpověď je klíčem i k vašemu úspěchu, takže si na ni počkejte.

Tento web je alespoň dne mého názoru a také názoru některých našich konkurentů "hezký". Subjektivně se líbí, je estetický a vypadá profesionálně. Ale ve skutečnosti je obchodně úplně k ničemu.

Rozhodl jsem se jej nadesignovat v roce 2016 kvůli svému egu. Předchozí web, který sloužil zhruba v období 2011-2016 vypadal takto:


Byl celkem ošklivý, velmi jednoduchý a nic na něm nebylo. Jen hlavička s nadpisem...


...pár zbytečných textů a obrázků a v patičce poptávkový formulář:


Za ten web jsem se styděl, protože jsem měl v hlavě rčení o kovářově kobyle, chodí bosa.

Firma INIZIO, která zakázkově vyvíjela weby má jednostránkový růžový a hnusný web.

Rozhodl jsem se, že to musím změnit a investoval jsem z tehdejšího pohledu šílené peníze, 250 tisíc Kč, do re-designu.

Výsledkem byl sofistikovanější web s více než 20 podstránkami na míru, kde každá naše služba měla vlastní sekci a sáhodlouhé výčty našich úspěchů a předsvědčováků, proč jsme skvělí.


3 měsíce jsem spolu s dalšími 10 lidmi na INIZIu intenzivně pracovali a ke konci léta 2016 slavnostně spustili nový web. Co se stalo?

Toto:

Tenhle hororový výstřižek z Google Analytics dodnes nosím u sebe.


Web za 250 tisíc, na kterém jsme tři měsíce otročili a konkurence nám jej velmi chválila způsobil, že jsme přišli o 2/3 všech zákazníků.

Konverzní poměr strmě spadl okamžitě po spuštění z 2 % na 0,63 %. Myslel jsem, že se zastřelím. (tohle je nadsázka, ale to, co řeknu dál nebude).

Proč se stala tato tragédie?

Podívejte se zblízka na ty dva weby vedle sebe:

Ten první web, nebo spíše jedna stránka... v čem je jiná?

Nejde na ní udělat nic. Tedy kromě toho, že od nás lidé mohou objednat přes formulář níže na stránce.

Přestože ta stránka byla nudná, ošklivá, plná nicneříkajících textů... na jejím konci byla možnost udělat jedinou akci, na které nám jako firmě záleželo. A Zhruba 2 % návštěvníků se stejně tou nudnou stránkou dokázalo prokousat až na konec a objednat si.

Ten druhý web se snažil o něco jiného. Měl velký rozcestník s odkazy na dalších 20 sekcí webu, které měly ukázat, jak jsme dobří. Co všechno děláme a umíme. Jaké máme reference, jaké máme certifikáty, jaké jsou novinky u nás na firmě. Ale nic z toho zákazníky nezajímá.

Váš návštěvník a potenciální zákazník se zajímá o jednu jedinou věc. O sebe. A jak VYŘEŠÍ SVŮJ PROBLÉM.

Proč máme stále stejný web i roce 2016?

Protože jsme objevili jednu strategii, který nám umožnila získávat zákazníky bez webu. A získala nám jich tolik, že máme dnes stomilionovou firmu.

A ta věc je KONVERZNÍ TRYCHTÝŘ.

Teď, když už jsem začal mluvit o procentech objednávajících, tipnete si, jakého konverzního poměru dosahují stránky, které děláme dnes?

Podívejte se sami:

Tato konverzka INIZIO Mastermind má 36,7 % konverzní poměr při zisku kontaktů na lidi, kteří mají zájem o produkt v hodnotě 100,000 Kč.

nebo tato...

tato konverzka Dopis ředitelům má konverzní poměr 38,36 % pro zisk kontaktních údajů na zákazníky, kteří si kupují můj kurz Inizio Akademie za cca 5 tisíc Kč.

nebo tato:

tato konverzka E-mailový magnet má konverzní poměr 39 % pro zisk kontaktních údajů na podnikatele, kteří si kupují naše služby v hodnotě 10-500 tisíc Kč ročně.

a nebo zde...

tato konverzka První miliarda je nejtěžší má konverzní poměr 32,51 % při prodeji mojí knihy. To znamená že 32 % návštěvníků této stránky vytáhne platební kartu a v daný okamžik na stránce nakoupí!

A těchto číslech jsem si v roce 2016 myslel, že jsou nemožná, stejně jako jste si to doteď možná mysleli Vy.

A co mají všechny tyto konverzky společné?

Vytvořil jsem si je zdarma. Za jejich tvorbu jsem nemusel zaplatit ani programátorovi, ani grafikovi, ani copywriterovi, ani jinému specialistovi.

Úplně sám a nemusel jsem umět ani kódovat. Doslova jsem si je mohl za pár desítek minut naklikat na počítači nebo dokonce na mobilu.

S pomocí jednoho nástroje, který stojí 1 Kč za vyzkoušení - služby Konverzky.cz

Ale hlavně díky tomu, že jsem věděl, jak si tyto stránky VYMYSLET.

Úspěšná konverzka totiž není o designu nebo o technologii.

Je to o strategii, kterou se ale může naučit a mistrně zvládnou každý. I s počítačem neohrabaný člověk, důchodce nebo sekretářka dokáží díky této strategii vytvořit konverzní stránky, které z krachující firmy vytvoří stomilionový podnik.

A já chci dnes pomoci všem podnikatelům, kteří chtějí žít jednodušší a úspěšnější život. Dělat to, co děláte, pomáhat zákazníkům je těžké samo o sobě. Tak si alespoň trochu usnadněte byznys a zapněte si získávání nových zákazníků na autopilota.

Jak?

Já vás to naučím.

Já Vám předám know-how, které nám pomohlo dostat se z dluhů na tržby 100 milionů Kč ročně.

A tohle není nadsázka.

V Česku prý není běžné dělit se o know-how, které lidem pomáhá masivně uspět. Ale já si toto know-how nechci nechat pro sebe.

A zde je. Pro vás. V tomto úplně novém kurzu, který je to nejlepší, co jsem v životě vytvořil.

S úctou

Honza Nedvěd z Konverzek a Inizia

 

Váš instruktor


Jan Nedvěd
Jan Nedvěd

Honza se věnuje internetovému marketingu a tvorbě webů přes 20 let. Za tu dobu s INIZIem zrealizoval skoro 1000 webů a ještě více marketingových kampaní. Nyní se rozhodl, že se podělí o zkušenosti, které získal a vysvětlí je srozumitelně bez zbytečně technické a odborné mluvy. Selský výklad digitálního marketingu - to je INIZIO Akademie.Studijní osnova


  Úvod do kurzu a nejdůležitější kraťoučká teorie
Dostupné na dnů
dnů po registraci

Začněte hned!